Заробляй разом з нами!

Для тих, хто вміє продавати, або хоче навчитися цьому, є цікава пропозиція!

Пропонуємо співпрацю, по типу віртуального дропшиппінгу.

Якщо у вас є інтернет магазин, або ви можете / вмієте продавати товари за допомогою соціальних мереж, груп, форумів, торгових майданчиків і т. Д. То наступна інформація для вас.

Ми надаємо вам фотографії товару, для вашої публікації і демонстрації клієнтам. При прийнятті замовлення, передаєте клієнту наші дані для передоплати (номер картки) і скидаєте всі деталі замовлення нам на пошту або телеграм, разом з усіма даними клієнта.

Ми виконуємо замовлення, і щотижня проводимо взаєморозрахунок з вами, за проданий вами товар, на який закінчився гарантійний період. Оплата за проданий товар, гарантійний термін якого ще діє, переноситься на наступну виплату. Це робиться на випадок, якщо з вашої вини, на етапі продажу та погоджень була допущена помилка (не той розмір, не той малюнок і т. д.).

Кількість товарів, яке ми можемо вам запропонувати, для роботи, і ваш відсоток, і багато інших деталей співпраці, обговорюється індивідуально.

Якщо є зацікавленість, для подальшого обговорення деталей, напишіть нам на пошту art.ua.company@gmail.com.

Постарайтеся максимально докладно описати ваш спосіб продажів і реклами, на який обсяг розраховуєте, і т д. А також залиште свої контакти для зв’язку. Заявка буде розглянута найближчим часом, відповідь ви отримаєте на пошту, або в телефонному режимі.

З повагою, команда Print-Art.