Доставка та пакування

Наша компанія Print-Art, працює по всій Україні, за допомогою доставки, яку можна здійснити в будь-яке місто, населений пункт і т д.

Доставка

Доставку футболок з принтами, і інших наших товарів, по Україні, здійснюємо будь-яким доступним перевізником. В основному і за замовчуванням, працюємо з Новою поштою. Час, який займає доставка, зазвичай 1-2 дні, в залежності від регіону.

Якщо цікавить доставка, за допомогою інших компаній – пишіть в коментарі до замовлення, або уточнюйте перед замовленням (зателефонуйте або напишіть нам).

Пакування

Пакування кожного замовлення, проводиться у нас, і вам не доведеться за це додатково оплачувати поштову службу. Робимо це, максимально надійно, щоб ваша покупка доїхала в цілісності й схоронності.

Звертаємо Вашу увагу! При отриманні свого замовлення, оглядайте його на пошті. Якщо є ознаки пошкодження упаковки і товару, слід зробити фотографії, і зафіксувати документально, з співробітниками пошти.

За останній час, поштові служби стали працювати набагато краще, і таких випадків у нас практично не буває. Так що, надмірно переживати не варто, ці рядки, всього лише застереження, на випадок такого форс-мажору.